ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید
0 تومان
پیگیری سفارش


چای اتم یاقوت قرمز 150 گرمی Atom Tea ( اتم چای )

وضعیت: ناموجود
قیمت: ۰ تومان
رتبه: هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

اتم چای رد روبی ( اتم تی | اتم چای )

Red Ruby Atom Tea - 100% Natural - 150 gr


مشخصات کالا:

برند: Atom

وزن بسته: 150 گرم

100 درصد طبیعی ( ارگانیک)

ترکیبات: زنجبیل ، ریشه گالانگل کوچک ، زردچوبه ، فلفل سیاه ، میخک ، دارچین ، چای هیبیسکوس ، شکر چغتدر قند ، آب گل انار

ارزش غذایی: انرژی 388.13 کالری ، اسیدهای چرب اشباع شده 71.23 گرم ، کربوهیدرات 96.41 گرم ، قند 90.27 گرم ، پروتئین 1.8 گرم ، نمک 0.04 گرم ، روغن خام 0.25 گرم

تولید ترکیه

تاریخ انقضاء: 15/08/2024


هیبیسکوس چیست؟

چای هیبیسکوس که با نام Agua de Jamaica نیز شناخته می‌شود و نام علمی Hibiscus sabdariffa. از طریق جوشاندن قسمت‌هایی از گیاه هیبیسک تهیه می‌شود. چای هیبیسکوس به رنگ سرخ یا قرمز رنگ است و طعم ترش دارد. این نوشیدنی بسیار محبوب در سراسر جهان است و اغلب از آن به عنوان یک چای دارویی نام برده می‌شود.

گالانگال چیست؟

متاسفانه افراد زیادی گالانگال را با زنجبیل اشتباه می گیرند و این در حالی است که گالانگال یک گیاه زمین ساقه ای است که از خانواده زنجبیلیان مشتق می شود.

کشور های جنوب شرق آسیایی، مهم ترین خاستگاه این گیاه مفید می باشند. از خواص گالانگال در طب سوزنی چینی تا طب آیورودای ( طب هندی ) استفاده می شود.


سلب مسئولیت حقوقی: بسته بندی و مواد واقعی محصول ممکن است حاوی اطلاعات بیشتر و متفاوتی نسبت به آنچه در وب سایت ما نشان داده شده باشد. توصیه می کنیم فقط به اطلاعات ارائه شده در اینجا اکتفا نکنید و همیشه قبل از استفاده یا مصرف یک محصول؛ برچسب ها، هشدارها و دستورالعمل های آنرا مطالعه نمایید.


لینک مقررات سایت فروشگاه آنلاین قهوه حراجی: https://harajei.ir/rules


تماس جهت دریافت مشاوره در واتساپ

چای اتم یاقوت قرمز 150 گرمی Atom Tea
تعداد:
1

موارد مصرف و فواید ریشه گالانگال کدام است؟

گالانگال چیست؟

متاسفانه افراد زیادی گالانگال را با زنجبیل اشتباه می گیرند و این در حالی است که گالانگال یک گیاه زمین ساقه ای است که از خانواده زنجبیلیان مشتق می شود.

کشور های جنوب شرق آسیایی، مهم ترین خاستگاه این گیاه مفید می باشند. از خواص گالانگال در طب سوزنی چینی تا طب آیورودای ( طب هندی ) استفاده می شود.

به دلیل وجود داشتن کپسایسین، این گیاه طعم تندی ندارد و به همین دلیل از آن در بسیاری از غذاهای هندی نیز بهره گرفته می شود. اگر شما از طرفداران غذای تایلتدی باشید، به احتمال زیاد این ادویه معطر و خوشمزه را مصرف کرده اید.

خواص گالانگال چیست؟

مبارزه با سرطان: براساس یک تحقیق علمی گسترده (و در حال رشد)، مهمترین خواص گالانگال ، توانایی آن در مبارزه و جلوگیری از تعداد زیادی از سرطانها و تومورها است.

فواید گالانگال جهت درمان سرطان معده: مطالعه ای در سال 2014 در ایران نشان داد که عصاره مایع گالانگال به طور قابل توجهی تعداد سلول های سرطانی معده را پس از 48 ساعت در یک آزمایش از بین می برد. نتایج این تحقیق یک انقلاب در درمان سرطان معده به شمار می رود.

پیشگیری از سرطان خون با مصرف گالانگال : در یک آزمایش، لوسمی مونوسیتیک حاد را بخاطر پیدا کردن راه درمانی، در معرض عصاره گالانگال قرار دادند. نتایج نشان داد که استفاده از این روش تاثیر بسیار خوبی بر روی لوسمی می گذارد. یکی از فواید این آزمایش این است که استفاده از عصاره این گیاه مانند شیمی درمانی به سلول های مجاور آسیب وارد نمی کند.

ریشه گالانگال باعث کنترل ملانوما می شود: محققان دانشگاه ملی چیایی در تایوان تأثیر سه ترکیب از ریشه گالانگال در سلول های ملانوم انسان (سلول های پوست) را مطالعه کردند. هر سه ترکیب دارای اثر “antiproliferative” بودند، به این معنی که آنها رشد سلول های جدید را متوقف کردند.

درمان سرطان پانکراس با گالانگال : در سال 2017 مطالعه ای بر روی خواص گالانگال و درمان سرطان پانکراس انجام شد. عصاره این گیاه باعث توقف رشد سلول های جدید و سرکوب مسیر های ژنی مسئول گسترش تاثیر سرطان شد.

سرطان کولون: دانشمندان اولین اثر گالانگال را در مورد سلول های سرطانی روده انسان (در سال 2013) مورد بررسی قرار دادند عصاره این گیاه باعث شد آپوپتوز (مرگ سلولی) در دو نوع سلول های سرطانی روده بزرگ ایجاد شود.

درمان سرطان سینه با گالانگال : در سال 2014، یک دانشگاه ایرانی متوجه شد که عصاره گالانگال باعث مرگ سلولی در بافت های سرطانی سینه می شود. و خبر خوب اینجا بود که بر خلاف دیگر روش های درمان سرطان سینه، این گیاه، بافت های سالم و غیر سرطانی را نابود نمی کرد.

یک گروه چینی نیز در طی یک آزمایش 4 ساله به نتایج مشابه ای دست پیدا کرده اند. این خبر می تواند بسیار با ارزش باشد چرا که امروزه از هر 15 خانوم، 10 نفر به سرطان سینه دچار می شوند.

سرطان کبد: یکی از دلایلی که باعث می شود تا درمان سرطان را در اسرع وقت و با بیشترین سرعت انجام بدهیم این است که این بیماری به سرعت در بدن پخش می شود و دیگر بافت ها نیز آلوده می کند. این مورد بیش از همه جا، خود را در کبد نشان می دهد.

یتیجه یک تحقیقات در تایوان در سال 2015 در مورد تاثیر ترکیبات استخراج شده توسط گالانگال بر روی سلول های HepG2 (یک نوع سرطان کبد) نشان می دهد که ترکیبات طبیعی، نمونه متاستاز را از اتصال به دیگر سلول های سالم کم می کند.

در یکی دیگر از موسسه های مبارزه با سرطان، مشاهده شد بیمارانی که از خواص گالانگال استفاده کرده بودند، سرعت رشد سرطان در کبد آنها بسیار پایین بوده است.

سرطان مجرای صفراوی: این نوع خاص از سرطان در ایالات متحده رایج نیست با این حال دانشمندان معتقدند که سرطان مجرای صفراوی بسیار تهاجمی عمل می کند. این بیماری به سرعت مجاری صفراوی را که باعث اتصال کبد به روده کوچک می شود را آلوده می کند.

در سال 2017 آزمایشات حیوانی با موضوع تاثیر گالانگل بر روی سرطان مجرای صفراوی در تایلند، شکل گرفت. استفاده از این عصاره نه تنها باعث بهبود موش ها شد، بلکه هیچگونه عوارض جانبی نیز ایجاد نکرد.

Galangal ارتباط نزدیکی با زنجبیل و زردچوبه دارد و هر سه ریشه را می توان از آنها تازه یا خشک استفاده کرد تا طعم خود را به غذاهای شما اضافه کند. زنجبیل طعم تازه و شیرین و در عین حال تند و تند ارائه می دهد ، در حالی که طعم گالانگال تیزتر ، تند تر و کمی تند تر است. زردچوبه خاص ترین و تلخ ترین طعم این سه را دارد.

تحقیقات هر سه ادویه را به مزایای سلامتی مشابه پیوند داده است. مانند ریشه گالگال ، زنجبیل و زردچوبه سرشار از آنتی اکسیدان ها بوده و دارای خاصیت ضد التهابی هستند که ممکن است سفتی و درد مفاصل را کاهش دهدعلاوه بر این ، هر سه ادویه حاوی ترکیباتی هستند که ممکن است از اشکال مختلف سرطان جلوگیری کنند یا با آنها مبارزه کنند.

با این وجود ، ریشه گالگال تنها یکی از این سه مورد است که نشان داده شده است که به طور بالقوه باعث افزایش باروری مردان می شود. در مقابل ، هنوز توانایی های ضد تهوع و پوستی معده زنجبیل توسط ریشه های گالگال یا زردچوبه مطابقت ندارد .

محصولات مشابه

  محصولات مرتبط

   ثبت نقد و بررسی

   نقد و بررسی

   اولین نفری باشید که نقد و بررسی خود را در مورد این کالا ثبت می کنید
   test
   test

   test
   test

   test
   test

   test
   test

   test
   test

   test
   test

   test
   test

   test
   test

   test
   test

   test
   test

   test
   test

   test
   test

   test
   test

   test
   test

   test
   test