Addurl.nu واشر یدکی موکاپات و موکاکرم سایز 1 و 2 و 3 و 6 کاپ
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه آنلاین حراجی | مرکز تخصصی فروش قهوه فروشگاه آنلاین حراجی | مرکز تخصصی فروش قهوه

ثبت نام

واشر موکاپات سایز 1 و 2 و 3 و 6 کاپ

وضعیت موجود
قیمت اصلی ۱۰,۰۰۰ تومان
قیمت ۶,۰۰۰ تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

واشر یدکی موکاپات سایز 1 و 2 و 3 و 6 کاپ


رنگ: سبز

وزن: 10+

سایز: 1 | 2 | 3 | 6 کاپ

قیمت اعلام شده مربوط به یک عدد واشر و یک سایز خاص هست.

لطفا سایز واشر مورد نظر را در توضیحات خرید قید نمایید.


 نکته مهم : مشابه این محصول با کیفیت پائین و قیمت کمتر در بازار وجود دارد ، محصول ارائه شده در این فروشگاه دارای بالاترین کیفیت ساخت (گرید A+) میباشد.


دستگاه‌های موکاپات روگازی خانگی نیز قطعات مصرفی دارند که ممکن است خراب شوند و نیاز به تعویض داشته باشند. یکی از این قطعات واشر یدکی موکا پات یا همان اسپرسوساز گازی است.

جنس واشر یدکی مدل 1 و 2 و 3 و 6 کاپ پلاستیکی است و می توان آن را یک قطعه بسیار ساده در نظر گرفت. اما با این حال خراب شدن واشر موکاپات می تواند عملکرد دستگاه را تحت تاثیر قرار دهد.

نقش واشر موکاپات در دستگاه قهوه ساز خانگی کمک به بسته شدن و وکیوم شدن صحیح دستگاه است. علاوه بر این، واشر با قرار گرفتن بین مخزن آب و فیلتری که قهوه در آن قرار می گیرد، به هدایت درست جریان فشار آب به سمت بالا کمک می کند و در نتیجه می توان وجود آن را برای خروج درست فشار آب ضروری دانست. این نوع واشرها را می توان به راحتی با واشرهای معیوب تعویض کرد. تعویض واشر موکاپات (واشر یدکی موکا پات) اصلا کار سختی نیست و تنها کافی است واشر را مطابق سایز دستگاه خود انتخاب کنید.

به صورت معمول توصیه می شود حداقل هر چند ماه یک بار، واشر دستگاه خود را با یک واشر نو تعویض کنید تا به این ترتیب عملکرد دستگاه ثابت و صحیح باقی بماند.


لینک مقررات سایت فروشگاه آنلاین قهوه حراجی: https://harajei.ir/rules

تعداد
{{ quantity}}
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید