Addurl.nu خرید و فروش و قیمت و مشخصات تمپر قهوه فلزی گتر سایز 51 میلی متر | خرید و فروش عمده تمپر قهوه
از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فروشگاه آنلاین حراجی | مرکز تخصصی فروش قهوه فروشگاه آنلاین حراجی | مرکز تخصصی فروش قهوه

ثبت نام

تمپر قهوه فلزی گتر سایز 51 میلی متر

وضعیت موجود
قیمت اصلی ۲۱۰,۰۰۰ تومان
قیمت ۱۹۰,۰۰۰ تومان
رتبه ی این کالا: 5.0

خرید و قیمت تمپر قهوه فلزی گتر سایز 51 میلی متر


ساخت: چین

جنس دسته: فلزی روکش دار

جنس پایه: فلز ضد زنگ

سایز (قطر): 51 میلی متر

کیفیت: درجه 1


کاربرد تمپر قهوه:

علت اهمیت استفاده از تمپر آن است که این ابزار پودر قهوه اسپرسو را کمپرس می‌کند تا فضای خالی بین پودر از بین برود. باریستاها هر بار که اسپرسو تهیهمی‌کنند، پورتافیلتر قهوه‌ساز را با پودر قهوه پر می‌کنند و قبل از این‌ که پورتا فیلتر را در محل تعیین شده خود محکم کنند ، باید پودر قهوه را فشرده نمایند. از تمپر برای انجام عمل فشرده‌سازی، استفاده می‌شود.

توجه: هر دستگاه اسپرسو ساز پورتافیلتر مخصوص خود را دارد و در نتیجه سایز تمپر هریک متفاوت است و شما باید براساس سایز پرتافیلتر، تمپر خود را انتخاب نمایید.


 نکته مهم : مشابه این محصول با کیفیت پائین و قیمت کمتر در بازار وجود دارد ، محصول ارائه شده در این فروشگاه دارای بالاترین کیفیت ساخت (گرید A+) میباشد.


لینک مقررات سایت فروشگاه آنلاین قهوه حراجی: https://harajei.ir/rules


تعداد
{{ quantity}}
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

بررسی اجمالی Gater coffee tamper MT51:
 
علت استفاده از تمپر قهوه، تبدیل پودر قهوه به یک قرص فشرده‌ است که سطح آن با لبه‌ پرتا فیلتر قهوه ساز کمی فاصله دارد. هنگامی که شما پودر قهوه را در پورتا‌ فیلتر دستگاه قهوه ساز برقی خود قرار دادید و محل دستگاه اسپرسو محکم کردید، آب با فشار روی فیلتر حاوی پودر قهوه پاشیده می‌شود. پودر قهوه بعد از تماس با آب جوش، حجم بیشتری پیدا خواهد کرد و اگر فاصله پودر قهوه تا لبه پرتا فیلتر وجود نداشته باشد آب از کنار فیلتر سرازیر شده و فضای اطراف دستگاه را کثیف می‌کند. علت دیگر استفاده از تمپر این است که اگر قهوه فشرده نشود آب از قسمتی که فشرده نشده عبور می کند و تمام عصاره قهوه خارج نمی شود و در نتیجه قهوه ی دم شده رقیق و بی‌کیفیت خواهد بود. مدل جدید تمپر گتر در دو سایز 51 و 58 با لبه مدرج همراه با دسته فلزی با وزن مناسب عمل تمپرینگ اسپرسو را برای شما آسان می‌نماید.