" عمر طولانی و سلامت قلب فقط با نوشیدن مقدار مناسب قهوه "

 یکی از محبوب‌ترین و خوشمزه‌ترین نوشیدنی‌هایی که روزانه در اکثر نقاط جهان مصرف می‌شود، بدون شک قهوه است. همانگونه که مطلع هستید این نوشیدنی خواص زیادی برای سلامتی دارد.

 هرچند تحقیقات و بحث های علمی بر سر مضرات و فواید قهوه همچنان ادامه دارد و به نظر می‌رسد که پایان ناپذیر هم باشد، اما شواهدی وجود دارد که نشان می دهد قهوه برای سلامتی انسان بسیار مفید است.

 یکی از مهمترین و موثرترین تاثیرات قهوه برای بدن انسان، کاهش وزن و کمک به لاغری می‌باشد. حتی یک رژیم غذایی لاغری بر مبنای قهوه وجود دارد که برخی از افراد  با استفاده از آن وزن خود را کاهش می‌دهند.

 متخصصان تغذیه بر این باور هستند که خاصیت کاهش وزن قهوه بر اثر ماده ای در دانه های قهوه می باشد که سوخت و ساز بدن را افزایش داده و منجر به لاغری می شود.

 

لاغری-و-سلامت-قلب-با-نوشیدن-یک-فنجان-قهوه-در-روز

 

 به جز لاغری قهوه تاثیرات سلامتی دیگری مانند کاهش خطر ابتلا به دیابت نوع 2 دارد و نیز می‌تواند کلسترول خون را کاهش دهد. همچنین نوشیدن مداوم قهوه در کاهش خطر مرگ و میر بر اثر بیماری های قلبی و عروقی تاثر دارد.

 به طور کلی نوشیدن روزانه قهوه می تواند به سلامت قلب شما کمک کرده و عمر و سلامتی شما را افزایش دهد.

 البته باید توجه داشته باشید که پزشکان و متخصصان تغذیه نوشیدن روزانه بیش از 3 فنجان قهوه را برای سلامتی مضر دانسته اند، به عبارتی هر دارویی اگر بیش از اندازه مصرف شود می تواند به زهری خطرناک تبدیل شود.

 

خرید آنلاین، اینترنتی، پستی انواع قهوه