ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید
0 تومان
پیگیری سفارش


قهوه های اسپرسو به دلیل فنجان های کوچک پر انرژی دلپذیرشان در دنیا شناخته‌ترین هستند. این نوع قهوه زمانی که احساس خستگی و نیاز به انرژی می کنیم، به ارتقا سطح انرژی بدن ما کمک می کند. بیشتر مردم حتی فکر نمی کنند که نوشیدن اسپرسو راهی برای تثبیت سلامتی شان است.

خواص قهوه اسپرسو

 

فواید نوشیدن قهوه اسپرسو

قهوه اسپرسو سرشار از آنتی اکسیدان است:

قهوه اسپرسو سرشار از انواع آنتی اکسیدان است. قهوه اسپرسو مانند دریایی پر از آنتی اکسیدان هایی است که در یک بسته ی خوش طعم گرد آمده اند.

برای مثال، اسپرسو حاوی پلی فنول است (فروشگاه آنلاین حراجی مرکز تخصصی فروش قهوه در ایران) که به جلوگیری از بیماری ها کمک می کند و کافستول که یک ماده ضد التهاب است. اسپرسو همچنین دارای هیدروسینامیک اسید است که به خنثی سازی رادیکال های آزادی که در طی روز با بدن شما تماس دارند، کمک می کند. این رادیکال های آزاد می توانند ناشی از آلودگی هوا، دخانیات و اشعه ماورا بنفش باشند.


قهوه اسپرسو نوشیدنی مفید برای افزایش فعالیت فیزیکی:

نوشیدن یک فنجان قهوه اسپرسو تازه دقیقا قبل از شروع فعالیت فیزیکی می تواند عملکرد بدن انسان را افزایش دهد. چه این فعالیت یک ورزش و چه یک تمرین باشد، قهوه اسپرسو می تواند به شما کمک کند. قهوه اسپرسو ترشح آدرنالین را تحریک می کند که سرعت شما را استحکام می بخشد. این استحکام سطح ایمنی بالایی را برای شما به ارمغان می آورد که به صورت معمول نمی توانید بدون آن، به این سطح از ایمنی دست یابید.

افزایش آدرنالین در انسان همچنین می تواند به فعالیت های بیشتر با زمان طولانی تر کمک کند.

ریسک پایین تر سکته با مصرف قهوه اسپرسو:

یک مطالعه مشخص کرده است که نوشیدن قهوه اسپرسو به کاهش ریسک سکته در زنان کمک می کند. اکثر بیمارانی که قهوه اسپرسو نوشیده اند، ریسک ابتلای مجدد نیز در آنان کمتر شده است. آنهایی که مقدار کم نوشیده یا اصلا قهوه اسپرسو نمی نوشند، ریسک بالاتری برای ابتلا به سکته را داشته اند.

کالری کم قهوه اسپرسو:

کیفیت خوب قهوه اسپرسو حقیقتی است که شما می توانید از فواید آن بدون نگرانی درباره مصرف بیش از حد کالری، بهره مند شوید. حتی مقدار زیادی از قهوه اسپرسو می تواند مفید و بدون ضرر باشد. مقدار کالری با میزان مصرف قهوه اسپرسو ارتباط مستقیمی دارد. اما هر سی گرم قهوه اسپرسو در حدود فقط 3 کالری انرژی دارد.

این خاصیت قهوه اسپرسو  است که آنرا به یک انتخاب قوی برای شروع روز تبدیل کرده است . هم چنین اسپرسو می تواند در ساعات بعدازظهر که انرژی کاهش می یابد، آن را افزایش دهد.

The benefits of drinking and using espresso coffee for body health

قهوه اسپرسو برای کمک به کاهش وزن:

از آنجا که اسپرسو (فروشگاه آنلاین حراجی مرکز تخصصی فروش انواع قهوه در ایران) می تواند به عملکرد فیزیکی بدن شما کمک کند، لذا تاثیر شدت کارهای روزانه را کاهش می دهد. اسپرسو می تواند شما را به کار بیشتر و سخت تر از قبل وادارد. همچنین قهوه اسپرسو از هر گونه درد ماهیچه در کنار تمارین شدیدتر جلوگیری می کند. حقیقتی که به این موضوع اضافه می شود این است که مقدار کم کالری در قهوه اسپرسو، آن را به یک ابزار عالی برای کاهش وزن تبدیل می کند. نوشیدن قهوه اسپرسو نیم ساعت قبل از تمرین ورزشی می تواند تغییرات بزرگی در نتیجه کار ایجاد کند.

بهبود گوارش با قهوه اسپرسو:

یک فنجان قهوه اسپرسو می تواند به چرخه گوارش شما کمک کند. اگر مشکلات گوارشی دارید، مقداری قهوه اسپرسو به مصرف روزمره خود اضافه کنید. با توجه به خواص ضد التهاب آن، قهوه اسپرسو می تواند حالت های نفخ و درد بعد از هر وعده غذایی به کلی از بین ببرد.

قهوه اسپرسو و کاهش احتمال ابتلا به دیابت:

در دنیایی که دیابت رایج تر می شود، این می تواند کمکی باشد که اسپرسو می تواند ریسک ابتلا به دیابت را کاهش دهد.

همچنین این یک انتخاب سالم‌تر از انواع قهوه های معمولی است که افراد می نوشند. از افزودن شکر و خامه به قهوه اسپرسو خودداری نمایید چرا که اسپرسو به خودی خود و بدون کالری و چربی اضافه، خوشمزه‌تر و لذت بخش‌تر  است.

قهوه اسپرسو موثر در بهبود خلق و خو:

کافئین موجود در قهوه اسپرسو یک محرک قوی است. این نوع محرک می تواند هرگونه بد خلقی که از شما انرژی می‌گیرد را کاهش دهد. اسپرسو همچنین می تواند به آنهایی که از افسردگی رنج می برند کمک کند. اقهوه اسپرسو می‌تواند فعالیت مغز را افزایش داده، خستگی را از بین برده و خلق و خوی شما را بهتر سازد. نوشیدن قهوه اسپرسو جایگزین خوبی برای کمک به این موضوع نیست اما می تواند تا حدودی مفید باشد.

  

قهوه اسپرسو برای کمک به سوزاندن چربی:

کافئین به تجزیه شدن چربی بدن کمک می کند و از آن به عنوان سوخت تمرین استفاده می کند.

قهوه ریسک مرگ ناگهانی را کاهش می دهد:

مطالعات نشان می دهند آنهایی که قهوه می نوشند؛ 25٪ ریسک کمتری در برابر مرگ زودرس نسبت به آنهایی که قهوه نمی نوشند، دارند.

قهوه ریسک ابتلا به سرطان را کاهش می دهد:

یک مطالعه نشان داد که قهوه اسپرسو ممکن است ریسک گسترش سرطان پروستات در مردان را تا 20٪ و سرطان گردنه رحم را در زنان تا 25٪ کاهش دهد. کافیین همچنین  رشد سلول های کارسینوما که عمده ترین نوع سرطان پوست است را کاهش می دهد.

قهوه اسپرسو ریسک پارکینسون را کاهش می دهد:

مطالعات نشان می دهند که نوشیدن منظم قهوه اسپرسو ریسک ابتلا به پارکینسون را تا 25٪ کاهش می‌دهد. شواهدی وجود دارند که اثبات می‌کنند نوشیدن قهوه اسپرسو باعث فعالیت قسمتی از مغز که طی پارکینسون آسیب دیده است؛ می شود.

 

قهوه اسپرسو از بدن شما محافظت می کند:

قهوه اسپرسو حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان است که مانند جنگجوهای کوچک می جنگند و از بدن در مقابل رادیکال های آزاد درون بدن، مراقبت می کنند.

قهوه اسپرسو مفید برای کبد:

اسپرسو کبد شما و چندین آنزیم داخل آن را قوی تر می سازد. نوشیدن اسپرسو می تواند به کبد برای پاکسازی سموم و افزایش سطح متابولیسم کمک کند و صرفا نوشیدن چهار جرعه از اسپرسو در یک روز می تواند احتمال ابتلا به سیروز کبدی تا هشتاد درصد جلوگیری نماید.

چگونه اسپرسو بنوشیم:

آماده سازی قهوه اسپرسو به مهارت هایی نیاز دارد. اسپرسو در دو نوع، یکی نوشیدنی داغ و حالت دم نوشیدنی سرد، سرو می شود. بیشتر دستگاه های با کیفیت ساخت اسپرسو (دستگاه قهوه ساز اسپرسو) صرفا به یک دقیقه نیاز دارند تا آب را به نقطه جوش برسانند و به داخل قهوه تزریق و یک اسپرسوی لذیذ تولید کنند.

 

فروشگاه آنلاین حراجی مرکز تخصصی فروش قهوه در ایران است

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test